Güncel Broşür ve İndirim Katalogları

Şok Market 15 – 21 Eylül 2021 Kampanya Broşürü!

Şok Market 15 – 21 Eylül 2021 Kampanya

Şok Market Haftanın Kampanyaları indirim kampanyası ile ilgili tüm fiyatları web sitemizden inceleyebilirsiniz bununla birlikte, isterseniz katalog üzerinden isterseniz aşağıdaki çizelgeden inceleyebilirsiniz.

Katalog İncelemesi

Şok Market 15 – 21 Eylül 2021 Kampanya

Şok Market bu hafta sizleri yepyeni indirimler bekliyor. Türkiye genelinde tüm mağazalarda geçerli olan indirimli kataloğu birlikte inceleyelim.

Merhaba şok’ta bu hafta neler var? Hangi ürünlerde ne kadar indirim yapılmış. Bunların incelemesini yapacağız.

Birinci Sayfa

Şok aktüel de bu haftanın ilk sayfasında, bir çok ürün bulunuyor. Uno tost ekmeği de var, molfix bebek bezi de var. Çok karışık bir ilk sayfa kafaları karıştırabilir. Raid sinek ilaçları da var, kadın pedi de var. Özetle karışık bir ilk sayfa olmuş.

İkinci Sayfa

Şok market kataloğunda, ikinci sayfasında biraz daha sade olmuş. Tartı ile başlayan sayfası ütü, askılık, yer temizleme malzemeleri, wc seti, duş başlığı gibi bir çok ürün de bu sayfaya yerleştirilmiş. Burada ki ürünlerde fiyat aralığı dışarıdaki satış fiyatlarına göre daha uygun denebilir.

Üçüncü Sayfa

Şok’ta bu hafta indirimde neler var? Sorusunun cevabını aldığımız aktüel kataloğun üçüncü ve son sayfasında ise bizleri boya badana işleri ile uğraşanların keyif alacağı bazı ürünler karşılıyor. Boya, rulo fırça, bant, kestirme fırçası gib ürünler var. Sayfanın alt kısmında ise, küçük bir dolap var. Silikonlu yorgan ve yastık da katalogda kendine yer bulmuş. Son olarak sol tarafta çok küçük bir şekilde banyo havlu takımı ile katalog sona ermiş.

Şok market katalogları incelediğimiz kadarıyla, çok fazla sayfalı olmuyor. Genel de kısa ve öz haftalık kataloglar paylaşıyorlar. Bazılarımız için çok iyi bir durum olurken, bazılarımız için ise çok az sayfalı katalog olması pek hoş bir durum değil.

Yorum Ekle