Güncel Broşür ve İndirim Katalogları

ŞOK 29 Eylül 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 29 Eylül 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

HAFTANIN EN ÇOK MERAK EDİLEN ŞOK AKTÜEL KAMPANYALARI GÜNCEL FİYAT VE KATALOGLARIYLA YAYINLANDI. ŞOK 29 EYLÜL 2021 AKTÜELLERİNDE BU HAFTA NELER VAR, HANGİ ÜRÜN KAÇ LİRA, BU HAFTA KAÇIRILMAMASI GEREKEN BÜYÜK FIRSAT NE? TÜM DETAYLARI SİZLER İÇİN İNCELİYORUZ. TÜRKİYE’NİN EN ÇOK SEVİLEN AKTÜEL ÜRÜNLER SİTESİNİN EN SEVİLEN MARKET İNCELEMESİ BAŞLIYOR:

Şok Aktüel ile gelecek olan harika kampanyalarda müşteriler alışveriş listeleri ellerinde hazır bekliyor. Bu hafta Şok 29 Eylül 2021 aktüel kataloglarıyla müşterisi karşısına çıkacak olan indirim listeleri dört sayfalık cam afişleri ve üç sayfalık internet afişleriyle sizlerle. Aktüel Ürünler olarak yayınlanan afişler ve ürünleri anlatıyoruz ve ele alıyoruz. İşte merak edilen tüm detaylar…

Türkiye’nin uygun fiyatlı ve kaliteli ürün perakendecisi Şok’tan herkesi Şok’a sokacak harika fırsatlar yayında. 29 Eylül 2021 Çarşamba günü satışa çıkacak olan Şok aktüel kataloglarının yeni sayısında harika fırsatlar var. 4 sayfadan meydana gelen bu afişlerde bulunan aktüel ürünlerde elektronikler, TV’ler, züccaciye ürünleri, oyuncaklar gırla… Aman Kaçırma sloganlı sayfalarda Hem Şok hem de Cepte Şok kanallarıyla ürünleri satın alabilme imkanı sunan Şok Market kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri ve gıda ürünlerinde de Şok edici fiyatlar sunuyor. 4 sayfadan meydana gelen aktüel ürünlerin yeni sayısını ele alarak Şok 29 Eylül 2021 aktüel ürün kataloglarının detayına bakalım. İlk üründe Philips 32″ 32PHS5505 Uydu Alıcılı Led Tv ürünü Pixel Plus HD 1366x768px ekranıyla sizlerle. Dahili uydu alıcısına sahip üründe 2099 TL fiyat yer alırken ayrıca ürün 2 yıl Philips Türkiye garantili. Ücretsiz kargo ile teslimat avantajı olan bu ürün kaçmaz. Diğer aktüel fırsatta LG 43″ 43UN730006LC 4K Ultra HD Uydu Alıcılı Smart Led Tv yer almakta… 4599 TL fiyatla satılacak ürün LG sihitli kumandaya, 4 çekirdekli işlemciye ve LG’nin işletim sistemi olan webOS işletim sistemine sahip. 2 yıl LG Türkiye garantisi altındaki üründe 4 taksit avantajı yer alırken ücretsiz kargoyla teslimat fırsatı da var. Elektronik ürünlerin ardından züccaciye ürünleriyle devam eden Şok 29 EYLÜL 2021 kataloğunda bu hafta mutfak ürünleri de ayrıca yer ediniyor. Yuvarlak Çok Amaçlı Saklama Kabı 12,95 TL, Şeffaf Metal Kapak Saklama Kabı 1,5 Litre 12,95 TL, Şeffaf Metal Kapak Saklama Kabı 2,25 Litre 14,95 TL ve Şeffaf Metal Kapak Saklama Kabı 3 Litre 16,95 TL fiyatla alıcı bekliyor. Tepsiler, baharatlık seti gibi ürünlerle devam eden Şok aktüel 29 Eylül ürünlerinde bu hafta mobilya ürünü de yer alıyor. Lux Çalışma Masası 299 TL fiyatla alıcı beklerken bu üründe de ücretiz kargo ile teslimat şartı var. Sayfada oyuncaklar ayrıca büyük yer kaplarken çocuklarınız için de güzel ürünler sizleri bekliyor.

Yorum Ekle