Güncel Broşür ve İndirim Katalogları

Hakmar Express 14-27 Eylül 2021 Aktüel Ürünler Kampanya Broşürü!

Hakmar Express Aktüel Ürünler

Hakmar Express Aktüel Ürünler Haftanın Kampanyaları indirim kampanyası ile ilgili tüm fiyatları web sitemizden inceleyebilirsiniz bununla birlikte, isterseniz katalog üzerinden isterseniz aşağıdaki çizelgeden inceleyebilirsiniz.

Katalog İncelemesi

Hakmar Express 14-27 Eylül 2021 Aktüel

Hakmar Express 14-27 Eylül 2021 Aktüel bu hafta sizleri yepyeni indirimler bekliyor. Türkiye genelinde tüm mağazalarda geçerli olan indirimli kataloğu birlikte inceleyelim.

Merhaba Hakmar Express 14-27 Eylül 2021 Aktüel‘te bu hafta neler var? Hangi ürünlerde ne kadar indirim yapılmış. Bunların incelemesini yapacağız.

Birinci Sayfa

Birinci sayfada, molfix bebek bezleri bizleri karşılıyor. Yine bebeklerin kullanımı için ıslak mendil de sağ tarafa eklenmiş. Alt tarafta ise hijyen ürünleri eklenmiş. Diş macunları, Traş köpükleri görünüyor. Ayrıca yüz yıkama köpüğü ile şampuan çeşitleri de mevcut. El ve yüz kremleri de mevcut.

İkinci Sayfa

İkinci sayfanın tamamı, Fairy bulaşık makinesi deterjanına ayrılmış. Toplamda 10 Tl ve üzeri alışverişlerde 29,95 TL fiyat verilmiş. Paket 22’li olduğu için fiyat gayet uygun görünüyor.

Üçüncü Sayfa

Üçüncü sayfada ise karşımızda kahvaltılık ürünler çıkıyor. Sutaş süzme peynir, Teksüt Kaşar peyniri, içim fit süt, pınar sosis. Atıştırmalık olarak ta rondo çilekli bisküvi ve kahvaltı sonrası için hisar türk kahvesi eklenmiş.

14-27 Eylül 2021 Aktüel Ürünler katalogunun bir kısmının incelemesini yaptık. Detaylar için katalogu inceleyebilir tüm fiyatlara oradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle