Güncel Broşür ve İndirim Katalogları

Bizim Toptan Market 09-22 Eylül 2021 Ev- Ofis Kampanya Broşürü!

Bizim Toptan Market Ev- Ofis Aktüel Ürünler

Bizim Market Aktüel Ürünler Market Ev- Ofis Aktüel Ürünler Haftanın Kampanyaları indirim kampanyası ile ilgili tüm fiyatları web sitemizden inceleyebilirsiniz bununla birlikte, isterseniz katalog üzerinden isterseniz aşağıdaki çizelgeden inceleyebilirsiniz.

Katalog İncelemesi

Bizim Toptan Market 09-22 Eylül 2021 Ev- Ofis Kampanya Broşürü

Bizim Toptan Market Ev- Ofis Kampanya Broşürü Aktüel bu hafta sizleri yepyeni indirimler bekliyor. Türkiye genelinde tüm mağazalarda geçerli olan indirimli kataloğu birlikte inceleyelim.

Merhaba Bizim Toptan Market‘te bu hafta neler var? Hangi ürünlerde ne kadar indirim yapılmış. Bunların incelemesini yapacağız.

Birinci Sayfa

Birinci sayfada genel olarak 2 ürüne yer verilmiş birisi Çaykur kamelya çayı diğeri Bizim ayçiçek yağı var. Açılış sayfasını sade tuttuklarını görmekteyiz.

İkinci Sayfa

İkinci sayfada biraz karışık gibi görünüyor. Kokostar çikolata da var Aytaç sucuk da var Zeytinde var şampuan da var biraz karışık gibi geldi.  Ürün kataloglarında ürünler farklı yerleştirilir o anlamda biraz karışık olmuş onu görüyoruz.

Üçüncü Sayfa

üçüncü sayfada genelde abur cubur ürünlerini görüyoruz sayfada 3-4 tane ürün mevcut alpella çikolatalı gofret halk Petibör bisküvi halk kek bisküvi ve Gold dondurma çeşitlerini görüyoruz.

Dördüncü Sayfa

Dördüncü sayfaya geldiğimizde ine birçok ürünün aynı sayfada olduğunu görüyoruz İşte bizim Mısır yağı Bingo oksijen Çaykur Altınbaş Dardanel Ton Yayla nohut Doritos Raffles neymiş ıslak havlu Ee diş macunu bunları 4 sayfada inceliyoruz.

Beşinci Sayfa

Beşinci sayfa genel olarak hijyen ürünlerinden oluşuyor yine aralarında Nescafe 3’ü 1 arada Dido çikolatalı gofret, gibi ürünler var onun yanında sıvı sabun, osmancık pirinç Calgon ve hijyen ürünleri bu sayfada karşımıza çıkıyor.

Altıncı Sayfa

Altıncı sayfada ise tamamen Şölen markalı ürünler çikolatalar drajeler yine çikolatalar bisküviler Yani genel olarak abur cubur diye tabir ettiğimiz ürünlere yer verilmiş.

Yedinci Sayfa

Yedinci sayfada ise meyveli içecekler gazoz çay sonrasında Nescafe yine Türk kahvesi süt tozu bu tarz ürünlere yer verilmiş toptan olduğu için ürünlerin fiyatları dışarıya nazaran biraz daha iyi görünüyor.

Sekizinci Sayfa

Sekizinci sayfada temel gıda ürünlerine yer verilmiş Osmancık pirinç var nohut yeşil mercimek tat piliç makarna un şeker yağ o tarz ürünlere yer verilmiş yani birçok ürün markalı marka ve fiyatları uygun görmekte.

Dokuzuncu Sayfa

Dokuzuncu sayfa da bizim un ürünlerinin kampanyaları ön plana çıkartılmış altında tat ketçap mayonez ler mevcut yüzde yirmi indirimde Onun altında mama çeşitleri nar ekşisi sosu ve sirke bazı sayfalar çok ürünü bazı sayfalar az ürün olduğu için katalog biraz farklı olmuş.

Onuncu Sayfa

Onuncu Sayfada da yine temel Gıda ürünleri mevcut bezelye Dardanel Ton turşu krem şanti Aytaç markasının Unu sayfa eklenmiş.

Bizim Toptan Market 09-22 Eylül 2021 Ev- Ofis Kampanya Broşürü katalogunun bir kısmının incelemesini yaptık. Detaylar için katalogu inceleyebilir tüm fiyatlara oradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle