Güncel Broşür ve İndirim Katalogları

Bizim Toptan Market 01-30 Eylül 2021 Kampanya Broşürü!

Bizim Toptan Market Aktüel Ürünler

Bizim Market Aktüel Ürünler Haftanın Kampanyaları indirim kampanyası ile ilgili tüm fiyatları web sitemizden inceleyebilirsiniz bununla birlikte, isterseniz katalog üzerinden isterseniz aşağıdaki çizelgeden inceleyebilirsiniz.

Katalog İncelemesi

Bizim Toptan Market 01-30 Eylül 2021 Aktüel Ürünler

Bizim Toptan Market Aktüel bu hafta sizleri yepyeni indirimler bekliyor. Türkiye genelinde tüm mağazalarda geçerli olan indirimli kataloğu birlikte inceleyelim.

Merhaba Bizim Toptan Market‘te bu hafta neler var? Hangi ürünlerde ne kadar indirim yapılmış. Bunların incelemesini yapacağız.

Birinci Sayfa

Birinci sayfada karşımıza Çaykur Tiryaki çayı ve bizim un karşılıyor. Bazı sayfalar iki yada tek üründen oluştuğu için ben detaylı bir inceleme yapamıyoruz.

İkinci Sayfa

ikinci sayfada’da ilk sayfa gibi iki ürün konmuş. Toz kakao. Hazır susamlar ve dr Oetker ürünleri sayfaya eklenmiş. Bazı ürünlerde 1 Kg ve üzeri 200 Tl ye alıma %20 indirim yapılmış.

Üçüncü Sayfa

Üçüncü sayfanın tamamında temel gıda ürünlerine yer verilmiş. Baklavalık yağ çeşitleri. Farklı markaların prinçleri. Beşler markalı ürünler başta olmak üzere yağ ve bakliyat ürünleri sayfayı doldurmuş.

Dördüncü Sayfa

Dördüncü sayfayı açtığınızda ise yine bakliyat ürünlerinden oluşan bir sayfa bizleri karşılıyor. Makarna çeşitleri, şeker, un ve tuz ürünlerinin toptan fiyatlarını dördüncü sayfada görebilirsiniz.

Beşinci Sayfa

Beşinci sayfada da salça markaları karşımıza çıkıyor. Salça ürünlerinin yanında ketçap ve mayonez ürünlerininde toptan fiyatlarını görebilirsiniz.

Altıncı Sayfa

Altıncı sayfada beşinci sayfada olan ürünlerin devamı var. Sayfanın altında pul biber, kekik vs. gibi ürünler var. Fiyatları incelemenizde fayda var.

Yedinci Sayfa

Yedinci sayfa kahvaltılık bölümü için ayrılmış. Zeytin, peynir, helva, fındık kreması, tahin pekmez, süzme çiçek bal, yumurta gibi ürünler var. Toptan fiyatları gayet uygun görünüyor.

Sekizinci Sayfa

Sayfa sekizde ise yine kahvaltılık devamı ürünler var. Salam, lor peyniri, kaşar, yoğurt, süt vs. gibi ürünler var fiyatlar incelenebilir.

Bizim Toptan Market 01-30 Eylül 2021 Aktüel Ürünler katalogunun bir kısmının incelemesini yaptık. Detaylar için katalogu inceleyebilir tüm fiyatlara oradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle