Güncel Broşür ve İndirim Katalogları

Bim Aktüel Ürünler 28 Eylül 2021 Kampanya Broşürü!

Bim Aktüel Ürünler

Bim Aktüel Ürünler Haftanın Kampanyaları indirim kampanyası ile karşımıza harika fiyatlar sunuyor. Tüm fiyatları web sitemizden inceleyebilirsiniz bununla birlikte, kataloğu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Katalog İncelemesi

Bu hafta bim aktüel kataloğunda karşımıza çok güzel fırsatlar çıkıyor. İki sayfalık bim aktüel kataloğunda, KAHVE temalı ürünler gösterilmiş. Çoğumuzun bayılarak içtiği kahve ile bizi mutlu eden Bim 28 Eylül 2021 tarihli katalogda bize kahve ürünlerini sunmuş. Gelin şimdi birlikte fırsatları inceleyelim. İlk bölümde şimdi kahve zamanı mottosu kullanılarak kahve severler için güzel bir sayfa bizi karşılıyor.

Bir çok kahve ve kahvede kullanılan ürün çeşidi göze çarpıyor. Diğer sayfada ise pijama takımı ile başlayan bir sayfa bizi karşılıyor. Peluş saç bandı ve çok fazlası bu hafta Bim 28 Eylül kataloğunda. batik desenli çorap, banbu hasır led ışık, fiyonklu dizaltı çorap gibi ürünler de satışta. Yüz bakım kremleri, yük bakım malzemeleri de bu haftaki katalog da kendisine yer bulmuş. Peluş desenli sıcak su torbaları, ip askılı ahşap pano, dekoratif kitap kutu da Bim’de. El kremleri, vücut losyonu, makyaj fırçaları ve parfüm de Bim aktüel Salı kataloglarında sizlerle.

Bim 28 Eylül 2021 aktüel kataloğu salı fırsatları hem gıda hem de tekstil ürünleri alanında fırsatlar ile dolu bir bim kataloğu sizleri bekliyor. Sayfanın başlangıcında dünya kahve günün den dolayı ön plan çıkan ürünlerdeki fiyatlar uygun görünüyor. Ayrıca kahvenin yanında atıştırmalık olarak tüketilebilecek ürünlerin olması da gayet güzel görünüyor. Çözülebilir kahve çeşitleri de Bim 28 Eylül 2021 aktüel kataloğunda.

Yorum Ekle