Güncel Broşür ve İndirim Katalogları

Bim Aktüel Ürünler 17 Eylül 2021 Kampanya Broşürü!

Bim Aktüel Ürünler

Bim Aktüel Ürünler Haftanın Kampanyaları indirim kampanyası ile ilgili tüm fiyatları web sitemizden inceleyebilirsiniz bununla birlikte, isterseniz katalog üzerinden isterseniz aşağıdaki çizelgeden inceleyebilirsiniz.

Katalog İncelemesi

Bim Aktüel Ürünler 17 Eylül 2021

Bim Aktüel bu hafta sizleri yepyeni indirimler bekliyor. Türkiye genelinde tüm mağazalarda geçerli olan indirimli kataloğu birlikte inceleyelim.

Merhaba bim’de bu hafta neler var? Hangi ürünlerde ne kadar indirim yapılmış. Bunların incelemesini yapacağız.

Birinci Sayfa

Birinci sayfada bizi hırdavat malzemeleri karışılıyor. Akülü şarjlı matkap, Çok amaçlı kova, şerit metre, takım çantası gibi ürünler ilk göze çarpanlar. Altlara doğru indikçe ise yine hırdavat malzemelerinden oluşan sayfalar göze çarpıyor. Plastik çekpas dan tutunda örme eldiven, sprey boya, kapı pencere bandı, lavobo açma sustası, hızlı yapıştırıcı ürününe varana kadar hepsi var. Bim sizler için hırdavat malzemelerinin yoğunlukta olduğu bir aktüel katalog hazırlamış. Fiyatları da dışarıdaki fiyatları baz aldığınızda gayet uygun görünüyor.

İkinci Sayfa

Gelelim ikinci sayfaya, ikinci sayfada genel olarak dekoratif ürünlerin bulunduğu bir sayfa yapılmış. Kanvas sepet çeşitleri, çiçek saksılarını koyabileceğiniz şık dekoratif ürünler mevcut. Alt sayfada ise kumaştan yapılmış 4 bölmeli düzenleme dolapları bizlere sunulmuş. Özellikle küçük odalarda kullanımı kolay ve yer kaplamayan bir ürün. Göze çarpan diğer ürün ise çekmece ve raf düzenleyici ürünler. Kullanımı oldukça basit ve çekmecelerinizi düzenleyebileceğiniz ürünler mevcut incelemenizde fayda var. Yine vakumlu hurç seti, fermuarlı hurç, pencereli hurç gibi evlerde bizi yer derdinden kurtaracak ürünler mevcut. Ayrıca sayfanın en altında, çizgili yüz havlusu modelleri de ilginizi çekebilir.

Üçüncü Sayfa

Üçüncü ve son sayfada genel olarak zücaciye ve çocuklar için küçük oyuncaklar göze çarpıyor. Kahve fincan takımı, kahve ve bitki çayı demliği ve kulplu kesme tahtası sayfanın en üstüne yerleştirilmiş. Bir alt satırda ise çelik, silikonlu ve porselen kaşıklar eklenmiş. Masa örtüleri, figürlü poşetlik gibi ürünlerde bir alt sayfada karşımıza çıkmakta. Sayfanın en altında ise çocuklara özel bir oyuncak grubu eklenmiş.

Bim’de bu hafta 17 Eylül 2021 tarihli katalog 3 sayfadan oluşuyor. Ürünlerin genel olarak fiyatlarının iyi olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerde bim aktüel kataloğunu yukarıdan inceleyebilirsiniz.

Yorum Ekle