Güncel Broşür ve İndirim Katalogları

BİM 1 Ekim 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 1 Ekim 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

İNDİRİMLERLE BEZELİ BİM AKTÜEL KATALOGLARINDA YENİ SAYI ORTAYA ÇIKTI. BİM 1 EKİM 2021 KATALOGLARININ BOY GÖSTERDİĞİ YENİ HAFTA KATALOG İNCELEMELERİNDE ORTALIĞI KASIP KAVURACAK FIRSATLAR YİNE TÜRKİYE’NİN İNDİRİM MAĞAZASI BİM’DEN GELİYOR. İŞTE MERAKLA BEKLENEN 1 EKİM KATALOGLARININ İNCELEMESİ VE ÜRÜNLER HAKKINDA ORTAYA ÇIKAN RESMİ DETAYLAR:

Bim Aktüel kataloğunda cuma günü beklenen ürünler kesinleşti. Güncel indirimleriyle müşterisi karşısına çıkmaya hazırlanan bu katalog daha öncekilerde olduğu gibi stok sınırı ve harika fırsatlarla gelecek. Bim 1 Ekim 2021 kataloğunun hangi fırsatlara ev sahipliği yapacağıyla alakalı hazırladığımız aktüel incelemeyi keşfedin…

Katalog İncelemesi

Türkiye’nin hard-discount ilk market zinciri olma şerefine sahip Bim’den yepyeni bir katalog var. Bu katalogda önemli kampanyalar ve çok çeşitli ürünler bulunuyor. Üç sayfadan oluşan Bim 1 Ekim 2021 aktüel kataloğunda tekstil, spor, züccaciye ürünleri bir arada bulunuyor. Tüm detaylarıyla ele alarak Aktüel Ürünler incelemesine dahil ettiğimiz yeni bim fırsatlarını ele almaya başlıyoruz: İlk üründe; katlanabilir akıllı koşu bandı sunan Bim bu ürünü 2499,00 TL fiyatıyla müşterisi karşısına çıkarıyor. 2 yıl garantili olan ürün ayrıca taksit avantajına da sahip. Spor ve egzersiz adına ürünlerin sunulduğu Bim aktüel kataloğunda egzersiz aletleri, barfiks çubuğu, ağırlık eldiveni, sporcu ağrı bandı gibi ürünler indirimli fiyatla kataloglarda yer alıyor. Ayrıca boks torbası, fitness eldiveni, ağırlık çeşitleri, pilates topu ve pompası, yoga matı, egzersiz tekerleği gibi pek çok üründe özel fiyat Bim’de. Pilates ekipmanları kapsamında çember, pilates bandı gibi ürünler de sunan Bim aktüel için sıkılaşma aleti de fırsatlar arasında yer alıyor. Bim 1 Ekim 2021 Aktüel Kataloglarında spor yapmak isteyenler için akıllara gelecek hemen hemen her ürün bu cuma Bim’de sizleri bekliyor. Görülmesi ve ziyaret edilmesi gereken bir sayfa olduğunu da ekleyerek sıradaki Bim kataloğu sayfası ile fırsatları ele almayı sürdürelim. Kablosuz masaj tabancası sunacak olan BİM bu ürünü 199,00 TL gibi muazzam bir fiyatla alıcısına getirecek. Pek çok farklı masaj başlığına sahip olan bu üründe taksit avantajı da yer alıyor. Diğer bir üründe Bim aktüel kataloglarında vücut analiz baskülü 79,90 TL fiyatla sizleri bekliyor. Ayrıca Dynamic 36 inç trambolin de 399,9 TL’den sizlerle oluyor. Tekstil ürünlerinde de büyük fırsatlar sunan Bim aktüel Letoon markalı olarak şortlar, eşofman altları, eşofmanlar, sweatshirtler, spor çantaları da satışa sunuyor.

Yorum Ekle