Güncel Broşür ve İndirim Katalogları

A101 18 – 24 Eylül 2021 Haftanın Yıldızları Kampanya Broşürü!

A101 18 – 24 Eylül 2021 Haftanın Yıldızları

A101 Haftanın Kampanyaları indirim kampanyası ile ilgili tüm fiyatları web sitemizden inceleyebilirsiniz bununla birlikte, isterseniz katalog üzerinden, isterseniz de aşağıdaki kısa bilgilendirmeden kataloğu inceleyebilirsiniz.

Katalog İncelemesi

A101 18 – 24 Eylül 2021 Haftanın Yıldızları Kampanya Broşürü

A101 Katalog bu hafta sizleri aldın aldın kampanyasında büyük indirimler bekliyor. Türkiye genelinde tüm mağazalarda geçerli olan indirimli kataloğu birlikte kısaca inceleyelim.

Birinci Sayfa

A101 Katalogunda İlk sayfada karşımıza çıkan haftanın yıldızları açılış sayfasında bir çok ürün mevcut. Mutlu yumurtalı erişte 2,75 TL. Birşah yoğurt 17,90 TL. Yine sayfanın alt kısmında çerez, çekirdek gibi ürünler var. Genel olarak ilk sayfa için abur cubur dediğimiz ürünler var.

İkinci Sayfa

İkinci sayfada ise A101 aktüel ürünler de karşımıza kahvaltılık ürünler çıkıyor. Salam, kaşar, süt vb. ürünler var. Fiyatlara baktığımızda, uygun gibi görünmekte. İncelemenizde fayda var.

Üçüncü Sayfa

Üçüncü sayfada daha çok, hazır dondurulmuş ürünlerin yanı sıra yine kahvaltılık ürünler eklenmiş. Hazır piliç köfte gibi ürünler varken salam gibi kaşar gibi yine sürekli kahvaltılıkta olan ürünleri de sayfa genelinde mevcut.

Dördüncü Sayfa

Dördüncü sayfada ise temizlik ürünleri için ayrılmış bir tek sayfa görüyoruz. Bingo yumuşatıcı 24,90 TL yerine 12,45 TL ye indirilmiş. Aynı sayfada yine bingo sıvı deterjan 25,90 TL yerine 12,95 TL ye indirilmiş. Fiyatlar uygun görünmekte.

Beşinci Sayfa

Beşinci sayfada ise genel olarak Çay, çay bardağı, sıvı yağ gibi ürünleri eklemişler. Fiyatlara baktığımızda, Ayçiçek sıvı yağ 22,95 TL yerine 16,50 TL ye indirilmiş. Fiyatların indirim tutarları ortalama %50. Mağazaya gidip ürünleri kontrol edebilir. Size uygun ürünleri temin edebilirsiniz. İndirim tutarları çok iyi görünmekte.

Altıncı Sayfa

Altıncı ve son sayfada, temizlik ürünleri mevcut. Özellikle şampuanlarda çok iyi indirimler var. Yine bu sayfadaki ürünler %50 oranında indirim yapılmış. Genel olarak fiyatlardaki indirimler güzel. Katalog tarihleri arasında mağazalara gidebilir, indirimlerden faydalanabilirsiniz.

A101 kataloğunu kısa bir şekilde inceledik. Web sitemizde detaylı incelemeleri görebilir ve takip edebilirsiniz.

Yorum Ekle