Güncel Broşür ve İndirim Katalogları

A101 16 – 23 Eylül 2021 Aldın Aldın Kampanya Broşürü!

A101 16 – 23 Eylül 2021 Aldın Aldın

A101 Haftanın Kampanyaları indirim kampanyası ile ilgili tüm fiyatları web sitemizden inceleyebilirsiniz bununla birlikte, isterseniz katalog üzerinden isterseniz aşağıdaki çizelgeden inceleyebilirsiniz.

Katalog İncelemesi

A101 16 – 23 Eylül 2021 Aldın Aldın Kampanya Broşürü

A101 Katalog bu hafta sizleri yepyeni indirimler bekliyor. Türkiye genelinde tüm mağazalarda geçerli olan indirimli kataloğu birlikte inceleyelim.

Birinci Sayfa

A101 Katalogunda İlk sayfada karşımıza çıkan teknolojik ürünlerde en çok dikkatimizi çeken Toshiba nın yeni nesil Smart tv leri. Ayrıca, fiyatları uyguna benziyor. Aynı sayfada giyilebilir elektronik ürünleri görüyoruz.

İkinci Sayfa

İkinci sayfada ise A101 aktüel ürünler de karşımıza beyaz eşyalar çıkmakta. Genel olarak Jeg markalı buzdolabı, mini derin dondurucu, termosifon vb. ürünleri görüyoruz. Genel olarak dışarıda ki fiyatlara göre çok daha uygun olduğunu düşünüyoruz.

Üçüncü Sayfa

Üçüncü sayfada daha çok, Küçük Ev Aleti ürünleri ile karşılaşıyoruz. Ancak genelde mutfakta çok fazla yardımcı olan ürünlerin sıralandığını görüyoruz. Samsung marka Mikrodalga fırın fiyatı dışarıya göre çok daha uygun görünüyor. Arzum markalı ütüde çok daha iyi bir fiyatla karşımıza çıkıyor. Ayrıca Schafer markalı bir çok ürün mevcut. Fiyatları çok da kötü görünmüyor dışarıya göre. İncelemenizde fayda var diyebiliriz.

Dördüncü Sayfa

Bahçe masaları , bahçe salıncakları, bahçede kullanabileceğiniz oturma grupları dördüncü sayfada karşımıza çıkıyor. Sayfanın alt kısmında ise masaj aletleri ve dik durma korsesi karşımıza çıkıyor.

Beşinci Sayfa

Beşinci sayfa ise zücaciye ürünlerinin çok fazla olduğu bir sayfa olarak karşımıza çıkıyor. Mutfakta yardımcı ürünlerin olduğu ve dolu bir sayfa. Tencereler, tavalar, cam eşyalar mevcut.

Altıncı Sayfa

Altıncı sayfada, ayakkabı, çocukları için oyuncaklar ve gitar eklenmiş. Ayakkabı markalı olduğu için biraz pahalı görünebilir ancak dışarıdaki fiyatlardan biraz daha uygun diyebiliriz.

Yedinci Sayfa

Yedinci sayfada, halı, perde var. Ayrıca kız ve erkek için pijama takımı göze çarpıyor. Kız çocuklar içinde çoraplar mevcut.

Sekizinci Sayfa

Sekizinci sayfada ise atıştırmalık ürünler ve temizlik ürünleri karşımıza geliyor. Özellikle omomatik toz deterjan fiyatı dışarıda satılan ile karşılaştırıldığında daha uygun olmuş. İncelemeniz de fayda olduğunu düşünüyoruz.

Dokuzuncu Sayfa

Dokuzuncu sayfada, yine atıştırmalıkların yanı sıra hızlı ve bait olarak tüketebileceğimiz ürünler mevcut. Pekmez, çekirdek, dondurulmuş balık, milkshake vb. ürünler göze çarpıyor.

A101 kataloğunu kısa bir şekilde inceledik. Web sitemizde detaylı incelemeleri görebilir ve takip edebilirsiniz.

Yorum Ekle